Over ons

Aangenaam kennis te maken!

BK bouw- en milieuadvies team

Hoe kan een bouwproject toch doorgang vinden als er beschermde diersoorten op de bouwlocatie leven? En als een kerk wordt omgebouwd tot appartementencomplex, hoe zorg je dan voor voldoende lichtinval en goede ventilatie?

 

Wij zijn BK bouw- & milieuadvies. De naam zegt het al; wij zijn adviseur op gebied van bouwen en milieu. Samen met BK ingenieurs, een allround ingenieursbureau waar ca. 150 mensen werken, kunnen wij grootse projecten aan. Dit varieert van het bouw- en woonrijp maken met alle bijbehorende vergunningverleningen tot technische onderzoek op gebied van bijvoorbeeld bouwfysica, milieu, omgevingsmonitoring, ecologie, bodem en asbest.

 

Onze medewerkers hebben passie voor hun vak en werken graag met u samen om een duurzaam resultaat te behalen met oog voor rendement. Opdrachtgevers omschrijven ons als doortastend en oplossingsgericht. Wij nemen graag uw zorg op ons en gaan door tot wij het opgelost hebben. ‘Hoe dan wel’ is daarom ons motto. Wij maken graag kennis met u!

 

Lees ook: missie | kernwaarden

Ons team

Niels Blokland

niels.blokland@bkingenieurs.nl

Niels Blokland

directeur en adviseur geluid & energie
Klaas Romijn

klaas.romijn@bkingenieurs.nl

Klaas Romijn

adviseur milieu, externe veiligheid & ruimtelijke onderbouwing
Erik van Herk

erik.vanherk@bkingenieurs.nl

Erik van Herk

adviseur omgevingsmonitoring
Jan-Cees Hordijk

jan-cees.hordijk@bkingenieurs.nl

Jan-Cees Hordijk

projectmanager bouwmanagement & directievoering
Ronald van den Bout

ronald.vandenbout@bkingenieurs.nl

Ronald van den Bout

adviseur bouwfysica
Lianne-Zoutendijk transparant

Lianne.Bergacker@bkingenieurs.nl

Lianne Bergacker

adviseur bouwfysica
Robert Jubitane

Robert.Jubitane@bkingenieurs.nl

Robert Jubitane

adviseur bouwfysica
BK Bouw en Milieuadvies – TRANSPARANT Din Schellevis – Anke Bot Fotografie-2

din.schellevis@bkingenieurs.nl

Din Schellevis

adviseur bouwfysica
Gerben Kalkman

gerben.kalkman@bkingenieurs.nl

Gerben Kalkman

adviseur ecologie & stikstof
Nadine van Wijngaarden

Nadine.vanWijngaarden@bkingenieurs.nl

Nadine van Wijngaarden

adviseur ecologie & stikstof
Suzanne Lange

suzanne.lange@bkingenieurs.nl

Suzanne Lange

adviseur ecologie & stikstof
Dave van der Hulst BK bouw en milieuadvies

Dave.vanderHulst@bkingenieurs.nl

Dave van der Hulst

adviseur ecologie & stikstof
Isabelle Avontuur

isabelle.avontuur@bkingenieurs.nl

Isabelle Avontuur

ondersteunend adviseur
Wouter de Ridder

wouter.deridder@bkingenieurs.nl

Wouter de Ridder

adviseur milieu & bouw