Over ons

BK bouw- & milieuadvies

Aangenaam kennis te maken!

BK bouw- & milieuadvies

Wij zijn BK bouw- & milieuadvies, actief op het technische en juridische speelveld van milieu, ruimte en bouw(fysica). Wij onderscheiden ons door juridische, technische en praktische kennis te combineren. Wij adviseren en ondersteunen bedrijven en overheden bij het realiseren van plannen. Wij beschikken daartoe over een breed palet aan specialismen.

 

Als landelijk werkend adviesbureau maken wij deel uit van BK ingenieurs, een allround ingenieursbureau waar meer dan 200 mensen werken. Samen kunnen wij grootse projecten aan, variƫrend van bouw- en woonrijp maken tot en met alle vergunning trajecten en bijbehorende onderzoeken.

 

Onze medewerkers hebben passie voor hun vak en werken graag met u samen om een duurzaam resultaat te behalen met oog voor rendement. Omdat we een klein bureau zijn, kunnen we snel schakelen en is er sprake van korte communicatielijnen.

 

Wij maken graag kennis met u!

 

Lees ook: missie | kernwaarden

 

Ons team

Niels Blokland, directeur BK bouw- & milieuadvies

niels.blokland@bkingenieurs.nl

Niels Blokland

directeur
Klaas Romijn, adviseur BK bouw- & milieuadvies

klaas.romijn@bkingenieurs.nl

Klaas Romijn

adviseur
Gerben Kalkman, adviseur BK bouw- & milieuadvies

gerben.kalkman@bkingenieurs.nl

Gerben Kalkman

projectleider / adviseur
Ronald van den Bout

ronald.vandenbout@bkingenieurs.nl

Ronald van den Bout

adviseur
Jan-Cees Hordijk, projectmanager BK bouw- & milieuadvies

jan-cees.hordijk@bkingenieurs.nl

Jan-Cees Hordijk

projectmanager
Erik van Herk, adviseur BK bouw- & milieuadvies

erik.vanherk@bkingenieurs.nl

Erik van Herk

adviseur
Lianne Zoutendijk

Lianne.Zoutendijk@bkingenieurs.nl

Lianne Zoutendijk

adviseur
Wouter de Ridder, adviseur BK bouw- & milieuadvies

wouter.deridder@bkingenieurs.nl

Wouter de Ridder

adviseur
Isabelle Avontuur

isabelle.avontuur@bkingenieurs.nl

Isabelle Avontuur

adviseur
Nadine van Wijngaarden

Nadine.vanWijngaarden@bkingenieurs.nl

Nadine van Wijngaarden

adviseur