Over ons

Aangenaam kennis te maken!

Wij zijn BK bouw- & milieuadvies, actief op het technische en juridische speelveld van milieu, ruimte en bouw(fysica). Wij adviseren en ondersteunen bedrijven en overheden bij het realiseren van plannen. Als klein bureau kunnen wij snel schakelen en is er sprake van directe communicatie. Onze adviseurs met ieder een eigen specialisme en onze brede voorraad aan eigen meetapparatuur kunnen elke klus aan. 

 

Samen met BK ingenieurs, een allround ingenieursbureau waar ca. 150 mensen werken, kunnen wij grootse projecten aan. Dit varieert van bouw- en woonrijp maken tot alle vergunningtrajecten en bijbehorende tot technische onderzoeken op gebied van bouwfysica, milieu, geluid, bodem en asbest.

 

Onze medewerkers hebben passie voor hun vak en werken graag met u samen om een duurzaam resultaat te behalen met oog voor rendement. Opdrachtgevers omschrijven ons als doortastend en oplossingsgericht. Wij nemen graag uw zorg op ons en gaan door tot wij het opgelost hebben. ‘Hoe dan wel’ is daarom ons motto!

 

Wij maken graag kennis met u!

 

Lees ook: missie | kernwaarden

Ons team

Niels Blokland

niels.blokland@bkingenieurs.nl

Niels Blokland

directeur en adviseur geluid & energie
Klaas Romijn

klaas.romijn@bkingenieurs.nl

Klaas Romijn

adviseur milieu, externe veiligheid & ruimtelijke onderbouwing
Erik van Herk

erik.vanherk@bkingenieurs.nl

Erik van Herk

adviseur omgevingsmonitoring
Ronald van den Bout

ronald.vandenbout@bkingenieurs.nl

Ronald van den Bout

adviseur bouwfyscia
Suzanne Lange

suzanne.lange@bkingenieurs.nl

Suzanne Lange

adviseur ecologie & stikstof
Gerben Kalkman

gerben.kalkman@bkingenieurs.nl

Gerben Kalkman

adviseur ecologie & stikstof
Lianne-Zoutendijk transparant

Lianne.Zoutendijk@bkingenieurs.nl

Lianne Zoutendijk

adviseur bouwfyscia
Wouter de Ridder

wouter.deridder@bkingenieurs.nl

Wouter de Ridder

adviseur milieu & bouw
Isabelle Avontuur

isabelle.avontuur@bkingenieurs.nl

Isabelle Avontuur

ondersteunend adviseur
Jan-Cees Hordijk

jan-cees.hordijk@bkingenieurs.nl

Jan-Cees Hordijk

projectmanager bouwmanagement & directievoering
Nadine van Wijngaarden

Nadine.vanWijngaarden@bkingenieurs.nl

Nadine van Wijngaarden

adviseur ecologie & stikstof
Robert Jubitane

Robert.Jubitane@bkingenieurs.nl

Robert Jubitane

adviseur bouwfyscia